Haberlerİlginç Haberler

Sosyal Medyada Video Paylaşmak İçin Damdan Dama Atlayan Genç Hayatını Kaybetti

VİDEO ÇEKMEK İÇİN 7 KATLI BİNANIN ÇATISINA ÇIKARAK KARŞI BİNAYA ATLAMAK İSTEDİ

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yaşanan vahim olayda 17 yaşındaki Rus vatandaşı A.F. ve diğer iki genç çıktıkları 7 katlı binanın tepesinden önündeki diğer binanın çatısına atlarken video çekmek istediler. İki arkadaşı diğer apartmanın çatısında yerini aldı kamerayı açtı bu sırada karşı binaya atlamaya çalışan Rus genç diğer binaya ulaşamadı ve 7 katlı binanın tepesinden aşağı düştü. 

İki binanın arsında düşen genç önce 3. kattaki pencereye ardından da yerine çakıldı. Rus genç olay yerinde hayatını kaybederken iki arkadaşı polis tarafından göz altına alındı. Rus gencin arkadaşları kendilerinin bu sporu yaptıklarını ve videoları internette yayınladıklarını söyledi.

Gençlerin daha önceden yine bina çatılarında yaptıkları tehlikeli hareketlerin yer aldığı videoyu sosyal medyada yayınladıkları ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Rus gencin çatıdan atlama ve düşme anı

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu