Komedi - EğlenceListeler

Sosyal Medyada Fenomen Olmak İçin Ünlülerin Paylaştığı Fotoğrafları Trolleyen Adam

Sosyal medyada fenomenlerin kazandığı paraları gören duyan herkes fenomen olmak için çeşitli yollara başvuruyor. Aşağıda fotoğraflarını paylaştığımız instagram fenomeni ise bunun aslında ne kadar zor bir iş olduğunu ve fenomen olmak için ne kadar zorlu yollardan geçildiğini bizlere gösterircesine paylaşımlarda bulunuyor.

Cosplay olarak da bilinen ünlülerin çekilip paylaştığı fotoğrafların aynı pozu vererek çekilme yöntemini deneyen bu adam aslında copslay yerine onları resmen trollemiş desek daha doğru olacaktır. Yaptığı paylaşımlar sayesinde artık oda neredeyse ünlü biri olan @itsminagerges hesabının sahibi instagram kullanıcısının yaptığı paylaşımlardan bir kaçını sizler için bir araya getirerek aşağıdaki listeyi oluşturduk.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu