HaberlerTürkiye

Sokağa çıkma yasağı biter bitmez İstanbul’da trafik yoğunluğu arttı

30 büyükşehir ve Zonguldak'ta uygulanan sokağa çıkma yasağının bitmesinden kısa bir süre sonra İstanbul'da trafik yoğunluğunun %15'e çıktığı görüldü.

Türkiye genelinde 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta uygulanan sokağa çıkma yasağının bitmesinden kısa bir süre sonra özellikle İstanbul’da halkın bir kısmının sokağa akın ettiği görüldü.

İSTANBUL’DA TRAFİK YOĞUNLUĞU HIZLI ARTTI

Pazar gece 23:49’ta tamamlanan 3 günlük sokağa çıkma yasağının ardından İstanbul genelinde trafik haritasında görülen hızlı artış görenleri şaşırttı. Geceye kadar %1 olarak görülen trafik yoğunluğu gece 00:00 dan sonra hızla artmaya başladı. Sadece 40 dakika sonra %15 oranında trafik olduğu görüldü.

İSTANBUL'DA TRAFİK YOĞUNLUĞU HIZLI ARTTI

ÖNCEKİ HAFTALARDA YOĞUNLUK %2 OLMUŞTU

Daha önceki hafta sonları ve resmi tatillerde uygulanan sokağa çıkma yasaklarının tamamlandığı gecelerde ise görülen trafik yoğunluğu ise en fazla %2 olarak görülmüştü.

Ortaya çıkan bu görüntüler acaba rehavete mi kapılıyoruz sorularını akıllara getirdi.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. türkiyede öyle bi kesim var ki sokaga cıkması bitsede arabaya binip kornayla sokakları gezsek diyorlar. gerçekten garip bir milletiz

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu