HaberlerTeknoloji

Snapdragon 888 kullanan Nubia Geekbench’te göründü

Snapdragon 888 yonga seti kullanılan Nubia akıllı telefon Geekbench testinde görüldü. Test sonucu aldığı Geekbench 5 skoru ve detaylar...

İlk olarak Xiaomi tepe modeli Mi 11 modelinde kullanılacağı söylenen Snapdragon 888 yonga setini kullanan bir başka Android akıllı telefon üreticisi daha belli oldu. 2021 yılında çıkacak amiral gemisi modellerinde kullanılması beklenen SD 888 işlemcisi son olarak Nubia markasının bir modelinde görüldü.

Nubia, Snapdragon 888 yonga seti kullanılan Z serisi bir akıllı telefonu piyasaya süreceğini daha önce açıklamıştı fakat model ile ilgili hiç bir detay bilinmiyordu. Geekbench testinde ise SD 888 yonga seti, 8 B RAM kullanılan Andorid 11 işletim sistemi akıllı telefon Nubia NX669J modeli görüldü.

Nubia NX669J

İlgili Makaleler

Test sonuçlarının Nubia’nın hangi modeline ait olduğu tam bilinmese de daha önce arka panel tasarımları sızan Red Magic 6 modeli olabileceği söylentileri bulunuyor. İlerleyen günlerde Nubia NX669J olarak geçen telefonun model ismi ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Kaynak

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu