HaberlerListeler

Snapdragon 660 yonga seti kullanılan Meizu Note 9 Lite

Şimdiye kadar Meizu Note 9 modeliyle ilgili pek çok detay sızıntılarla ortaya çıkmıştı. Akıllı telefonun teknik özellikleri ve tasarımı artık herkes tarafından biliniyor. Resmi olarak tanıtımı 6 Mart tarihinde Meizu tarafından Çin’de düzenlenecek etkinlikte yapılacak. Bugün ise ortaya çıkan AnTuTu test sonucunda Meizu Note 9 Lite olduğu düşünülen yeni bir model görüldü.


m1922 model numarasına sahip yeni model

Daha önce gördüğümüz AnTuTu test sonuçlarında Meizu Note 9‘nun model numarası olarak m1923 gözüküyordu. Ortaya yeni çıkan Meizu modelinin ismi ise m1922 olarak gözüküyor. Bu sebeple bu modelin Note 9’un Lite versiyonu olacağı düşünülüyor. Snapdragon 675 yonga seti kullanılan Meizu Note 9’un aksine bu modelde Snapdragon 660 kullanılıyor. Test sonucunda aldığı puan ise 144.020 olarak gözüküyor.

Meizu Note 9’un AnTuTu testi sonucunda aldığı puan ise 175.897 idi. İki farklı versiyonu olan cihazın  aralarındaki puan farkının sadece işlemci farkından kaynaklarını söyleniyor. Henüz çok farzla detayı bilinmese de bir kaç gün sonra yapılacak etkinlikte bütün detaylar ortaya çıkacak.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu