ListelerTasarımlar ve Sanat

Sizi Alıp Çocukluk Anılarınıza Götürecek 20 illüstrasyon

Çocukluk, herkesin hayatlarının en önemli dönemi olmaktadır ve çocukluğumuzla ilgili bir çok farklı anıyı sürekli hatırlarız. Geçmişte yaşananlar yaş ilerledikçe insana bir sihir dolu bir dünya gibi gelmektedir. Kısa bir süre düşünürseniz ilk arkadaşınız, ilk evcil hayvanınız, ailecek gittiğiniz tatiller, büyüklerinizin sizler için hazırladığı o enfes yemekler hemen aklınıza gelecektir. 

Arkadaşlarınızla yaşadığınız güzel günlerden ve ailenizle geçirdiğiniz o harika zamanlardan arda kalan sadece anılar olmaktadır. Omario Brunelleschi isimli sanatçı da bu durumu gözünde canlandırarak gençlik ve çocukluk döneminde yaşanan bir çok olayın illüstrasyonunu çizmiş. Aşağıda göreceğiniz harika çizimlerden bir çoğunun aynısını veya benzerini sizde çocukken kesin yaşamışsınızdır. 

Lafı daha fazla uzatmadan sizi çocukluk ve gençlik yıllarınıza götürecek 20 harika çizimi görmek için sayfayı aşağı doğru kaydırmanız yeterli.

İlgili Makalelerpomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu