Faydalı BilgilerListeler

Şişli Alarko Kombi Servis


Kombiler modern çağda yaşam alanların konfor ve rahatlık getiren en önemli teknolojilerden birisidir. Doğalgaz gibi çevreci ve ekonomik bir yakıt sistemi ile çalışan kombiler sayesinde yaşam alanlarının hem sıcak hem de ısınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek mümkün oluyor. Alarko teknolojisini barındıran yeni nesil kombiler sayesinde de yaşam alanlarında ısınma faturalarının oldukça düşük seviyeye indirilebilmesi mümkün oluyor. Ancak Alarko markalı kombilerde bir sorun ya da arıza meydana gelmesi halinde yüksek teknolojisi ve karmaşık çalışma sistemi nedeni ile yalnızca profesyonel ve uzman kişiler tarafından müdahalelerin gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu noktada ihtiyaç duyulan profesyonel özel servis hizmetleri Alarko Servis merkezi tarafından ilçe genelinde uzun yıllardır tüketicilere sunuluyor.
Şişli ilçesi genelinde hem evlerde hem de ofislerde yaygın olarak kullanılan Alarko kombilerin arızalanması durumunda mevcut arızasına ilişkin olarak 7 gün 24 sat kesintisiz olarak özel servis merkezinin iletişim numaralarına başvuru gerçekleştirilebiliyor. Yapılan kombi arıza bildirimleri sonrasında en kısa süre içerisinde merkez tarafından en yakın lokasyonda buluna tam donanımlı teknik ekip adrese yönlendiriliyor. Bu şekilde kısa sürede adrese ulaşabilen uzman teknik uzmanlar, gerekli olan müdahaleleri tam teşekküllü servis araçları ile müdahale için geldiklerinden yerinde gerçekleştirebiliyor. Alarko Servis Şişli personelleri kombiyi yerinden sökmeden mekanik ve yazılımsal tüm sorunlarına ilişkin gerekli olan müdahaleler büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirilerek, kombinin en hızlı şekilde ilk günkü dayanıklılık ve performans kalitesine kavuşması sağlanabiliyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu