İlginç BilgilerListeler

Şirinler Çizgi Filmi İle İlgili Ortaya Atılan Teoriler

Şirinler çizgi filmini en sevilen çizgifilmlerden birisi Lakin ortaya atılan bazı iddialar bu mavi karakterlerin o kadar da masum olmadıklarını kanıtlar nitelikte peki bu iddialar nedir?

Şirinler çizgi filmini kim hatırlamaz ki çocukta olsak, yetişkinde olsak her kez yaratılan bu mavi karakterleri şuan bile izliyor. Lakin ortaya atılan bazı iddialar bu mavi karakterlerin o kadar da masum olmadıklarını kanıtlar nitelikte peki bu iddialar nedir?

Komünizm propagandası

Komünizm propagandası

Neden? böyle bir şey söylediğimi anlamakta güçlük çektiğinizi biliyorum. Şirinler Köyü neden? Para kullanmıyor desem para diye bir kavram olmadığı hiç aklınıza gelmedi değil mi.

Şirin Baba Aslında Kim?

Şirin Baba Aslında Kim? 

Köyün bir komünizm olduğunu var sayarsak şirin babayı Karl Marx’ın bir kopyası olarak düşünürsek yanılmayız heralde. Şirin babanın şapkası kızıl olması komünizmin rengi olması bu ihtimali güçlendiriyor.

Gargamel Neyi Sembolize Ediyor?

Gargamel Neyi Sembolize Ediyor?

Gargamel’i çizgi filimin kötü karakteri olarak biliyoruz değil mi sürekli şirinleri yakalayıp onları altına çevirmesi kapitalizmin bir tasviri olarak olarak yorumlanmış ayrıca kıyafetleri din ögesini kullandığı yönünde yorumu size bırakıyorum

Şirine

Şirine

Neden köyde fazlasıyla erkek şirin varken tek bir dişi şirin olduğu biliyor musunuz şirine feminizmi işaret ediyor olabilir.

Süslü şirin eşcinseliği  ifade ediyor

Süslü şirin eşcinseliği  ifade ediyor

Ortaya atılan bir diğer iddia ise süslü şirininin eşcinseliği temsil etiği yönünde

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu