Gezi RehberiListeler

Sırbistan, Belgrad Gece Hayatı

Ülkemizin vizesiz ziyaret edebildiği nadir ülkelerden biri olan Belgrad Sırbistan’ın başkentidir. Belgrad insanının misafir severliği, çok hareketli gece hayatı,güzel yemekleri insanları bu şehre çeker.

Özellikle Belgrad gece hayatı dendiğinde akıllardan çıkmayacak unutulmayacak geceler akla gelir. Avrupa’nın en ünlü şehirlerinden biri olan Belgrad gece partileri oldukça çok ünlüdür. En soğuk havalarda dahi sokaklar gece sabahlara kadar eğlenen insanlarla doludur. Mimarisinde çok insanlarının sıcaklığı ve gece renkli hayatları ile öne çıkarken sadece hafta sonları değil hafta içi dahi çok canlı geceleri vardır. Gece clubleri yerleşim yerlerinden uzak yerlerde bulunduğu için sabaha kadar eğlenmek serbesttir. Burada en çok dikkati çeken yüzen nehir gece clubleridir. Yüzde yüz eğlence vaat eden ortamları ile gece hayatını sevenler için oldukça ideal bir yerdir.

Belgrad Hangi Açıdan Çok Tercih Ediliyor

Belgrad Hangi Açıdan Çok Tercih Ediliyor

Ülkemiz insanlarının Belgrad’ı seçme nedenlerinin başında gece hayatının ve şehrin harika atmosferinin dışında uygun fiyat politikası gelir. Yeme, içme, gezme,ulaşım Türkiye fiyatlarına göre oldukça uygundur. Vizesiz oluşu da ayrıca çekici geliyor. Sadece Türkiye’den değil başka ülkelerden de oldukça fazla tercih edilen fenomen bir şehir haline gelmiştir. Öncelikle vizesiz yurt dışı gezilerde Belgrad’ın tercih edilme nedenlerini sayacak olursak; Harika doğası insanları çok etkilemektedir. Nehrin kenarında kurulan şehir kendi doğa güzelliği dışında sonradan eklenen hizmetlerle dikkat çekiyor. Ve tabii ki gece hayatı… Özellikle yaz ve bahar aylarında her yaştan insanın, her saatte sokakları canlandırdığı ve oldukça yüksek enerjisi olan bir şehir olması insanları adeta büyülüyor diyebiliriz.pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu