ListelerYeme - İçme

Şimdiye Kadarki En Yaratıcı Noel Cup Kek Fikirleri

Hepimiz bir kek yapmayı seviyoruz değil mi? Bir sanat haline geldiği noktaya kadar, ciddiye alacağınız sevimli ve küçük tatlılık bombaları.

Bu içeriğimiz de favori Noel temalı cupkekleri paylaşarak şimdiden yılbaşı heyecanını yakalamaya başladık. Cidden, bunların bazıları o kadar şaşırtıcı derecede detaylandırılmış ve o kadar güzel görünüyor ki ben şahsen onları yemeden önce iki kez düşünürdüm! Ayrıca cupkek yapmayı sevenler için bir birinden güzel cupkek örneklerini de listemizde görecesiniz. 

Ben hemen bir tanesini denemeye başladım ama bu kadar güzel görünmediği için listeye eklemeye utandım. Sizlerde kek, pasta veya başka yiyecekler yapıyorsanız fotoğraflarını çekerek sitemize ekleyebilirsiniz, böylelikle yaptıklarınızı herkes görebilir.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu