Kimdir?Listeler

Shrifa Awadh kimdir?

Shrifa Awadh kimdir? Shrifa Awadh Kiminle Evli? Sharifa Awadh aslen nereli? Shrifa Awadh kısaca hayatı hakkında merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

Shrifa Awadh kimdir?

Sen Anlat Karadeniz adlı dizi son zamanlarda pek çok izleyicinin büyük bir heyecan ile izlediği dizilerden birisidir. Bizler de Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan Ulaş Tuna’nın eşi Shrifa Awadh hakkında bu başlıkta sizlere kim olduğundan kısaca bilgi vermek istedik.

Ulaş Tuna 2005 yılında eşi Shrifa Awadh ile evlenmiştir. 2 çocuğu olan Ulaş Tuna oyunculuk her zaman yapmak istediği meslekler arasında yer aldığını söylemektedir. Eşi Shrifa Awadh ile bilgiler henüz elimizde kesin olarak mevcut değildir, önümüzdeki süreçte bu konu daha çok aydınlandığında ve daha çok güvenilir bir hale geldiğinde sizlere bu başlık altından yine sayfayı güncelleyerek bilgi vereceğiz.

Ulaş tuna 1988 doğumlu olan genç ve yakışıklı bir oyuncu olarak televizyon ekranlarında pek çok kişiyi etkilemektedir, dolayısıyla karısının kim olduğu ve ne zaman evlendiği gibi bilgileri de merak edilenler arasında yer almaktadır.
Ulaş Tuna Sen Anlat Karadeniz adlı dizide canlandırdığı Tahir adlı karakter ile oldukça güven vermiş ve oyunculuk adına bir takım şeyleri iyi yaptığını göstermiştir. Dolayısıyla genç oyuncu kısa zamanda izleyenlerin dikkatini çekebilmeyi de başarmıştır.
Sizler de Ulaş Tuna’nın eşini merak ederek bu sayfaya geldiniz ancak elimizde şuan bu konuda geniş ve doyurucu bilgi ne yazık ki mevcut değil elimize yeterli veri geçtiğinde bu sayfayı güncelleyeceğiz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu