Magazin

Show Haber spikeri Ece Üner’den Arda Turan’a unutmayacak gol

Arda Turan’ın şarkıcı Berkay Şahin’in karısına laf atmış ve ardından da şarkıcıyla ettiği kavgada burnunu kırmıştı. Daha sonra hastaneye ruhsatsız silah ile giden Arda Turan,  hastanede silahını ateşlemişti. Bununla ilgili görülen davanın üçüncü duruşmasında ise karar çıktı.

Futbolcu Arda Turan duruşmada cinsel taciz suçundan beraat ederken, korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek, ruhsatsız silah bulundurmak kasten yaralama suçlarından 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Mahkemenin kararı özellikle sosyal medyada yankı uyandırırken, kararın ardından Arda Turan yaptığı yazılı açıklamada “Türk adaleti bu ağır ithamların çirkin birer iftira olduğuna karar verdi. Bu olayın manşeti üstüme atılan bu iftiralardan dolayı yaptığım hatalardan aldığım cezalar değil, taciz suçlamasından beraat ettiğimdir” ifadelerini kullanırken, şarkıcı Berkay ise açıklamasında “İtiraz yolumuz açık olup tüm yasal haklarımızı kullanacağız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra olayla ilgili ve mahkeme sonrasında Arda Turan’ın söylemleri ve aldığı cezaya atıfta bulunan Show Haber spikeri Ece Üner, yaptığı sitemler konuşmayla hem karara olan itrazını dile getirdi hemde futbolcu Arda Turan’a karşı ardı ardına gollerini sıraladı. Ne diyelim ağzına sağlık Ece Üner.

https://twitter.com/i/status/1171834226037182466

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu