Faydalı BilgilerListeler

Sharp Servis Garantili Hizmetlerine Devam Ediyor!

Elektronik ürünleriyle tanınan Sharp, Enerji çözümleri, görsel çözümler ve belge çözümleri kategorilerine ayırdığı ürün gruplarıyla tanınmaktadır. Özellikle televizyon ve ekran ürünleri, yazıcılar gibi cihazlarla hem ofis çalışmalarında hem de ev kullanıcısına hitap eden ürünler geliştirmiştir. Yaşamı kolaylaştırmayı hedefleyen Sharp markası, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ürünlerin tamamının Türkiye’nin tüm şehirlerine satışını gerçekleştirmektedir.

1900’lerin başında kurulan Sharp geçen süre zarfında tüm dünyaya satış yapan global bir firma olmuştur. Ülkemizde Sharp ürünleri birçok iş yeri sahibi tarafından da tercih edilmektedir. Sharp servis hizmetimizle hem ofislere hem de evlere hızlı ve kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Firmamız personelleri sunduğumuz Sharp Servis hizmetimizde kaliteden ödün vermeden, hızlı, müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Tamir ve bakım prosedürlerine bire bir riayet ederek, profesyonel hizmet anlayışını geliştiren ve uygulayan firmamız çalışanları, Sharp ürünleri konusunda deneyimli, teknik bilgisi yüksek kişilerden oluşmaktadır. Her çıkan Sharp ürünü için ekstra çalışma gerçekleştiren teknik destek personelimiz, ürünler konusunda engin bir bilgiye sahiptir.
Uzun saatler tamir deneyimi olan personellerimiz, adresinize geldiğinde cihazın sorununu tespit eder ve sizinle paylaşarak fiyat onayı alır. Onayı vermenizle birlikte tamir süreci başlar. Bu sayede herhangi bir sürpriz fiyatlandırmayla karşılaşmadan ürünlerinizin tamiri gerçekleştirilir. Sharp servis hizmetimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir, bakım paketi satın alabilirsiniz. Ürünleriniz teknik servisimizin uzman ellerinde güvence altında olacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu