Komedi - EğlenceListeler

Şeyma Subaşı’nın Artistik Pozlarını Taklit Eden Komik Kadından 10 Poz

Instagram’da yapılan paylaşımların arasında fenomen olmak için ünlülerin pozlarını taklit eden bir çok kişiyle karşılaşmak mümkün, bunların bazıları da yerli fenomen olmak isteyen kişiler. buaradanianben isimli instagram hesabının sahibi bir çok ünlü isimin paylaşımlarını taklit ediyor ve bunları onları rencide edecek şekilde değilde herkesi eğlendirecek şekilde yaptığı için paylaşmakta bir sakınca görmedim. 

Acun Ilıcalı ile olan birlikteliğinin ardından Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Şeyma Subaşı‘da sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla her zaman ilgi odağı konumunda bulunuyor. Hal böyle olunca Nihan da boş durmamış ve Şeyma Subaşı taklitlerini pozlayarak Instagram’da paylaşıyor. Şuanda 95 bin civarı takipçisi olan fenomen adayının en güzel pozlarından 10 tanesini sizler için aşağıda bir araya getirdim.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu