Hayvanlar AlemiListeler

Sevmeye Doyamayacağınız Dünyanın En Sevimli Buzağıları

Şimdi sevimli hayvanları hayal edin veya aklınıza gelen ilkini söyleyin deseydim kesinlikle buzağı demezdiniz, fakat bu listede yer alan buzağılar gerçekten sevimli ötesi ve adeta insanlar sevsin diye yaratılmış büyüleyici bir inek türü. 

Scottish Highland cinsi olan bu buzağılar uzun dalgalı saçlarıyla, kalın derileri ve ufacık boylarıyla hem soğuk hava koşullarına rahatlıkla ayak uyduruyor hemde görenleri kendisine aşık ediyor. Bu sevimli hayvanlardan birisini evinde beslemek isteyen olur mu orasını bilemiyorum ama besleyecek yer olsa artık benim için ilk sırada olduğunu söyleyebilirim.

Sevimli buzağıların aşağıdaki harika fotoğraflarını gördükten sonra moraliniz bozuk olsa dahi suratınızda bir gülümseme oluşacağından eminim.  Sizinde hoşunuza gittiyse paylaş butonundan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu