HaberlerTürkiye

Sevgilisiyle Görüşmesini İstemeyen Babasını Sırtından …

Alınan bilgilere göre, Denizli ili Saraylar Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Ahmet Hilmi A. (45), kızı Kübra A.’yı (16) bir kafeteryada sevgilisi ile otururken gördü. Sonrasında baba kız arasında kavga çıktı, Kübra A., kavga esnasında babasının kendisini dövdüğünü iddia ederek darp raporu alıp, şikayetçi olmak üzere Denizli Devlet Hastanesi’ne gitti.

Baba Ahmet Hilmi A. ise kızının şikayetçi olmaması için peşinden hastaneye gitti ve şikayetçi olmamasını istedi. Baba kız arasında hastane bahçesindeki kantinin önünde tartışan ikiliyi çevredekiler ayıramadı çıkan arbedede genç kız Kübra A., babası Baba Ahmet Hilmi A.’yı sırtından bıçaklayarak yaraladı. Olay esnasında yaralanan Ahmet Hilmi A., tedavi edilmek üzere acil servise götürüldü. Kızı tarafından bıçaklanan babanın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Genç kız Kübra A. ise polis ekiplerince gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu