HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Sevdiğiniz Erkeği Etkileme Sanatı

1. Erkekler kandırılabilir mi?

Yoksa erkekler mi kadından anlamıyor? Kozmetiğe harcanan paralar, Allah vergisi güzellik neden işe yaramıyor? Ya erkeklerde bir sorun var ya da kimileri bu konuda yetersiz?

Bu konudaki tespitlerim kimilerince klişe-klasik öneriler olarak değerlendirilecektir. Kimileri ise hiç katılmayacaktır. Ama denemeye değer şeyler anlatacağım. Deneyin, kim bilir belki de faydasını göreceksiniz.

Bir erkeğin daha güzel olan eşini bırakıp görünüşte pek bir numarası olmayan bir bayana  kapılıp gitmesi garip ama olası bir durumdur. İşte bu fırsatçı tilkileri minik sırlarını vereceğim size.

2. Erkekleri nasıl etkilersiniz

Erkekleri nasıl etkilersiniz

Öncelikle erkek basit çalışan canlılardır, bunu belirteyim. Doğal gereksinimler erkekler için her şeydir. Bunları nerede bulursalar oraya doğru yönelirler. Evli bir erkek için eşi bilinmedik bir şey değildir ve her seferinde yeniden fethetmek gayet anlamsızca dır. Surları tırmanacağına kapıdan girmek isterler. Bu da onları tekdüze yapar. Siz de aynı tekdüzeliğe tempo tutarsanız bu sefer de canları sıkılacaktır. Peki ne yapalım zora mı koşalım, kolay mı verelim ? Hayır hiçbiri değil! Sadece farklı yollar deneyelim. Dışarıda her gün ayrı kıyafet evde her gün pijama, dışarıda hep farklı mekanlarda yemek, kahvaltıda ise hep aynı menü başarısızlığa giden en kestirme yoldur.

3. Erkeklerin gururunu kullanma

Erkeklerin gururunu kullanma

Erkekler sebepsiz gurura sahip canlılardır. Başarılı olduklarında da duvara tosladıklarında da övülmek isterler. Gerçekçi olmanın lüzumu yok, övün gitsin ! Bu yalakalığı siz yapmazsanız başkası yapacak. Ama yalakalığı huy haline getirmeyin önce sevindirip sona şaplağı vurun ki erkek dinamik bir ilişkiniz olduğunu, sizin ona mecbur olmadığını anlasın. Böylece ilişkinize bol bilinmeyenli denkleme dönüştürüp heyecan katarsınız.

4. Erkekler kendini iyi hissetmek isterler

Erkekler kendini iyi hissetmek isterler

Erkekler kendini iyi hissetmek isterler, kimin yanında kendilerini olmak istedikleri kişi gibi hissederlerse ona bağlanırlar. Bunun tersine sürekli hatalarını yüzüne vurmak, ezik hissetmesine yol açmak erkeğin elinizden kayıp gitmesine yol açacaktır. İşte bu denge politikasını iyi uygulayanlar erkeği kendine bağlamayı başarırlar…

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu