Türkiye

Selena Gomez’e türban taktılar

Kayseri, Talas Belediyesi şehre yeni gelen öğrenciler için hazırlattığı billboardlarda kullandığı Selena Gomez’in türbanlı fotoğrafı dünya gündemine geldi.

Yeni eğitim dönemi için hazırlanan ve Kayseri, Talas Belediyesi’nde yer alan billboardlara asılan tanıtımlarda “Öğrenci kenti Talasımıza hoş geldiniz” yazısı ve bir kaç öğrenci yer alıyordu. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın imzasınında yer aldığı billboardlarda kullanılan görsellerden türbanlı olan öğrencinin Selena Gomez olduğu ortaya çıkması ve resme photoshop ile türban taktırılması sosyal medyada en çok konuşulanlardan birisi oldu.

elena Gomez’e başörtüsü taktı!

Sosyal medyanın gündemi oturan bu billboard reklamı, ünlü ismin hayranlarınında gözünden kaçmadı ve hayran sayfalarında bununla ilgili paylaşımlar yapıldı. Bir sayfada yapılan paylaşımda bu durum Türkiye’de Kayseri Belediyesine ait olan afiş Selena’yı bir başörtüsüyle gösteriyor. (Elbette düzenleme)” şeklinde ifade edildi.
selena gomez başörtüsü

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu