HaberlerPolitika

Seçimi kaybedince ücretsiz otobüs uygulamasınıda kaldırdı

Antalya Büyük Şehir Belediyesi tarafından 31 Mart seçimlerinden bir hafta önce başlayan belediye otobüslerinde ücretsiz taşıma uygulaması, seçim kaybedilince sonlandırıldı. Belediye şoförlere “Lütfen vatandaşlarımız ile siyasi münakaşaya girmeden durumu anlatınız” talimatını verdi.

ÜCRETSİZ TAŞIMA UYGULAMASI SEÇİMDEN 1 HAFTA ÖNCE BAŞLATILMIŞTI

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönemde AKP belediye başkan adayı olan Menderes Türel, seçim kampanyaları doğrultusunda ücretsiz taşıma hizmeti vermeye başlamıştı. Seçimin kaybedilmesinin ardından kampanya askıya alındı ve yeniden ücretli taşımaya geçildi.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ŞOFÖRLERE MESAJ GÖNDERDİ

Büyükşehir belediyesi ücretsiz taşıma uygulamasının bittiğini şöforlere gönderdiği mesajla bildirdi. Belediye yetkilileri tarafından gönderilen mesajda; “Tüm kaptanlarımızın dikkatine, sabah 05:00-07:00, akşam 19:00-21:00 saatleri arasında uygulanan ücretsiz taşıma sistemi askıya alınmıştır, vatandaşlarımız eskisi gibi kartlarını çekerek araçlarımızda seyahat edeceklerdir. Lütfen vatandaşlarımız ile siyasi münakaşaya girmeden durumu anlatınız” ifadeleri yer alıyordu.

31 MART SEÇİMLERİNDE ANTALYA’YI CHP ADAYI KAZANDI

CHP’nin Antalya büyük şehir belediye başkan adayı olan Muhittin Böcek aldığı %50.8 oyla seçimi kazanmıştı.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu