EDİTÖR BAŞVURU
Faydalı BilgilerSağlık

Sebamed Ürünleri ile Bakım Zamanı!

Normal, hassas, karma, kuru ve yağlı ciltler için farklı pH dengesi esas alınarak hazırlanan Sebamed ürün çeşitleri Watsons’ta sizlerle buluşuyor!

Cilt bakımı, kadınlar ve erkekler için son derece önem arz ediyor. Tüm cilt tiplerinin ihtiyaç ve beklentisine cevap verebilen başarılı marka Sebamed, zengin ürün çeşidi ile Watsons’ta keşfedilmek üzere sizi bekliyor. Sebamed’in sınır tanımayan ürün çeşitleri arasında; cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm temizlik ve bakım ürünlerinden Sebamed 50 faktör güneş kremi çeşitlerine, kişisel bakımın vazgeçilmezi olan şampuan ve deodorantlardan bebek pişik kremlerine kadar pek çok ürün seçenekleri bir arada sunuluyor.

Sebamed Cilt Bakım

Her ürünün kullanıma uygun olarak tasarlanan ergonomik şişe ve kapak tasarımı kullanım esnasında büyük kolaylık sağlayarak, markanın kalitesini A’dan Z’ye ön plana çıkarıyor. Normal, hassas, karma, kuru ve yağlı ciltler için farklı pH dengesi esas alınarak hazırlanan Sebamed ürün çeşitleri Watsons’ta sizlerle buluşuyor!

Sebamed Cilt Bakım Ürünleriyle Cildinizi Yenileyin!

Düzenli olarak cilt bakımı her yaşta yapılması gereken önemli bakım rutinleri arasında yer alıyor. Cilt bakımının en önemli aşamalarından biri olan temizleme bölümünü Sebamed yüz temizleme köpüğü ile yapabilirsiniz. Köpük kıvamında olan temizleme ürünleri cildinizi nazikçe temizlemeye yardımcı oluyor. Köpük temizleyicilere alternatif olarak sunulan yüz temizleme jeli ile de temizlik rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Temizlenen cildi rahatlatmak ve açılan gözenekleri sıkılaştırmak için tonik çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Cilt bakımı rutinini tamamlamanıza yardımcı olan nemlendirici çeşitleri tüm cilt tipleri için farklı seçenekler sunması ile büyük beğeni topluyor. Sebamed nemlendirici krem çeşitleri çok sayıda farklı cilt tipine uygun ürünü bulabilme şansı veriyor. Güneş koruma faktörü içeriğine sahip olan nemlendirici krem çeşitleri hassas ciltler için de kullanıma uygunluk sağlıyor.

Sebamed Deodorant ile Gün Boyu Konforu Hissedin!

İki farklı tasarım ambalajında tasarlanan Sebamed deodorantlar, farklı zevk ve anlayışa hitâp eden koku skalası ile de geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Klasik deodorant şişesinde ve cam şişede sunulan Sebamed deodorantları Watsons’ta görebilir, markanın deodorant çeşitlerini cazip fiyatları ile satın almanın tadını çıkarabilirsiniz. Roll-on olarak da bulabileceğiniz deodorant çeşitleri, her yaş grubundan kullanıcının seçimine uygun ürün çeşitliliği sayesinde geniş kitleleri etkisi altına alıyor.

Sebamed Deodorant

Sağlık için zararlı olan maddeler içermeyen formüllerde üretim yapan seçkin markanın deodorantları alkol ve alüminyum içermiyor. Dermatolojik olarak test edilen deodorant ürünleri, cildin olması gereken 5.5 pH dengesini koruyan özel formülü sayesinde büyük beğeni kazanıyor. Temiz içerikleri sayesinde günlük kullanıma uygun olan deodorant çeşitleri ile gün boyu konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Kişisel Bakımın Vazgeçilmezi: Sebamed Şampuanlar!

Saç bakım konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her çeşit şampuanı bulabileceğiniz Sebamed serileri ile bakımlı ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. 400 ml gibi gramajlarda sunulan şampuanlar, kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik kapaklı tasarım şişesi ile de size yardımcı oluyor. Önemli bir cilt sorunu olan kepek için özel olarak formüle edilen Sebamed kepek önleyici şampuan, sağlıklı saçlara kavuşmanız için ihtiyacınız olan çözümleri sunuyor.

Sebamed Şampuanlar

Ayrıca kepek önleyici şampuanın dışında dökülme karşıtı, sık yıkanan, kuru ve yıpranmış saçlar için de ayrı olarak formüle edilen şampuan çeşitlerini bulabilir ve satın alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sebamed ürünleri çeşitleri konusunda zengin bir liste sunan Watsons ile ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz ve size en iyi geleceğini düşündüğünüz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilir, uygun fiyatlı ürün çeşitlerini hızlı bir şekilde satın alarak, vücut bakımında öne çıkan markaları Watsons aracılığıyla deneyimleme şansı elde edebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu