HaberlerPolitika

Savcı Sayan “Kütüphaneyi yıkalım pazar yeri yapalım” sözlerine açıklama yaptı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı’da gezerken kütüphane yapılması için inşaa edilen fakat boş durumda olan bir binayı görmüş ve buradaki incelemeleri sırasında Ağrı Belediyesi Kültür Müdürünü arayarak bu binayı yıkıp yerine pazar yeri pamak istediğini ifade etmişti. Bu sölyemin yer aldığı video sosyal medyada büyük tepki çekmişti.

Savcı Sayan sosyal medyadan gelen tepkilere cevap vermek için Twitter hesabından yaptığı açıkalama da “Pazar deyince Twitter’daki hıyarlar, hıyar pazarı anlamış. Allah aşkına biri Twitter’daki apt…… anlatsın” ifadelerini kullandı.

SAVCI SAYAN “HIYARLAR, HIYAR PAZARI ANLAMIŞ” DEDİ

SAVCI SAYAN "HIYARLAR, HIYAR PAZARI ANLAMIŞ" DEDİ

İlgili Makaleler

Pazar yeri yaptırmakla ilgili sosyal medya hesabından yanlış anlaşıldığını belirten açıklamasında “Şehrinizde daha önce kütüphane binası olarak kullanılan, akabinde fiziki şartlandan dolayı boşaltılan ve sahipsiz bırakılan uyuşturucu kullananların mekanı olmuş bir binayı ne yaparsınız. Tabi ki şehire yararlı hale getirirsiniz. Biz bunu yapıyoruz. Kötüleri Allah islah etsin. Arkadaşlar, Ağrı’daki kütüphane yıllardır boş. Yeni kütüphane yapılınca buna yıkım kararı alınmış. Vali bey güçlendirip müze yapalım demiş. Bizde altına tarihi kent pazarı yapalım. Pazar deyince Twitter’daki hıyarlar, hıyar pazarı anlamış. Allah aşkına biri Twitter’daki apt… anlatsın.” dedi.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu