HaberlerListeler

Samsung Galaxy S8 İçin Android 8.0 Güncellemesi Geliyor

Android 8.0 tanıtıldıktan sonra merakla beklenmesine karşın firmaların güncelleme vermeleri bir hayli uzun sürdü diyebiliriz. Samsung henüz yeni amiral gemisi Galaxy S8 modeli için bile Android 8.0 güncellemesini henüz yayınlamadı.

Samsung S8 sahiplerini umutlandıran bir haberle şimdilik sadece Galaxy Beta üyesi olanların yapabileceği bir Adroid 8 güncellemesi yayınlandı. Henüz beta aşamasında olsa bile kullanıcılar için iyi bir haber diyebilirim.

Android 8.0 ile neler değişiyor?

Şimdilik sadece ABD, İngiltere ve Güney Kore’de erişime açık olan Galaxy Beta programına üye olanlar Samsung Galaxy S8 telefonlarını Android 8.0 ile denemeye başladılar. Programa üye olabilmek için Galaxy Plus isimli uygulamayı indirmek gerekiyor.

Henüz çok az kişiye erişim verilse de sonucunda güncelleme konusunda bir fikir edinmemize imkan sağlıyor. Beta olan güncellemenin boyut 1.4 GB gibi yüksek düzeyde. Bu boyut tam sürüme geçilmesiyle birlikte daha artabilir ama azalma ihtimalide var.

 Güncelleme ile birlikte ilk göze çarpan Galaxy S8 modelindeki klavye iyileştirmeleri. Bunun yanında artık imi mesajlaşma uygulaması aynı anda kullanılabilecek. Bir diğer güncelleme ise Dual Messenger de yapılmış.

Samsung Galaxy S8 Android 8.0 güncellemesi tarihi ise henüz açıklanmadı ama gelişmelere bakarsak bu yıl sonu veya ocak başında gelebilir.

Samsung Galaxy S8 Android 8.0 güncellemesi incelemesi

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu