HaberlerListeler

Samsung Galaxy S10 ailesinde sorunlar çığ gibi büyüyor

Güney Koreli telefon üreticisi olan Samsung’un en son çıkarmış olduğu ve amiral gemisi kategorisinde bulunan telefonu Galaxy S10, birçok sorunla gündeme gelmeye başladı. Tanıtım aşamasında birçok kişinin dikkatini çeken ve on siparişe çıktığı andan sonra kısa sürede stokları tüketen telefon, şimdi de büyük bir hayal kırıklığı yaratıyor. Ortalama bir telefondan daha üst seviyede olan Galaxy S10, bu nedenle de tabiri caizse biraz tuzlu. Yüksek paralar verilerek alınmış bir telefonun bunları yaşatması da haliyle kullanıcılarda derin bir hayal kırıklığı yaratmakta. 

Ön Kamera Sadece Kırpılmış Modda Çalışıyor

Samsung Galaxy S10 modeli, çıktığı günden itibaren piyasaya iddialı bir giriş yapmıştı. Ancak büyük bir kullanıcı kesiminden gelen haberlere göre cihazın ön kamera bölümünde sıkıntı bulunuyor. Telefonun ön kamerasının sadece 6 MP’lik bir kırpılmış modda çalıştığını belirten kullanıcılar durumdan şikayetçi. Bu sorunu sosyal medya uygulamaları ve görüntülü arama uygulamaları ile çözmeye çalışan kullanıcılar, soruna bir an önce çözüm getirilmesini bekliyorlar.

Sadece Galaxy S10 değil, S10 ailesinin tüm üyelerinde bulunan bu sorun Samsung mu yoksa Android kaynaklı mı henüz bilinmiyor. Sorunun Android işletim sistemi kaynaklı olması durumunda Samsung şirketini daha büyük bir kriz bekliyor olabilir. Bunun nedeni de kendi yazılımları üstünde kolayca değişiklik yapabilmeleri, ancak Android üzerinde değişikliklerde daha fazla zamana ihtiyaçlarının olması diyebiliriz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu