HaberlerTeknoloji

Samsung Galaxy Fit 2 teknik özellikleri ve fiyatı

Samsung, Galaxy Fit 2 modelini tanıttı. Önceki modele oranla daha fazla kullanım sunarken, ekranının biraz daha büyük olduğu görüldü. Satış fiyatı da belli oldu.

Samsung’un giyilebilir teknoloji alanında geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy Fit modelinin yenilenmiş versiyonu olan Galaxy Fit 2 tanıtıldı. Önceki modele göre daha büyük ekran ve daha fazla kullanım süresi sunduğu görüldü.

Samsung Galaxy Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı belli oldu

Samsung Galaxy Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Fit 2 modelinde 1.1 inç büyüklüğünde dokunmatik özelliğine sahip AMOLED ekran kullanılıyor. Yenilenen ekran ile birlikte 70 farklı temada kullanıcıların beğenisine sunulmuş.

Nabız ölçümü ve uyku süresi ölçümü yapabilen akıllı saat ile fitness verilerinizi takip edebiliyorsunuz. Saat yaptığınız sporlara göre 5 türü otomatik olarak tespit edebilirken, manuel olarak 90 farklı aktiviteden istediğinizi seçebilirsiniz.

Yüzerken de kullanabileceğiniz Galaxy Fit 2 modeli IP68 sertifikasına da sahip. Önceki modelinden daha uzun kullanım süresi sunan akıllı saati tam dolu şarj ile yaklaşık 15 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Galaxy Fit 2’nin Türkiye satış fiyatı henüz belli değil ama Avrupa satış fiatı 46.76 Euro olarak açıklandı. Ekim 2020’de raflarda yerini alacak.

Kaynak

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu