Faydalı BilgilerListeler

Sağlıklı Zayıflamada Yardımcı Olacak 10 Bitki Çayı

1. Yeşil Çay

Yeşil çay metabolizmayı hızlı bir şekilde çalıştırmaktadır. Zayıflamak isteyenlerin günde en az 1 fincan yeşil çay tüketmeleri gerekmektedir.

2. Yeşil Çay-Soda

Zayıflamak isteyenler için mutlaka denemesi gereken yeşil çay-soda tüketimidir. 1 tatlı kaşığı yeşil çayı demleyip, içerisine 1 şişe sodayı döküp, gün içerisinde soğuk olarak tüketildiğinde zayıflamanıza yardımcı olacağını göreceksinizdir.

İlgili Makaleler

3. Zencefil-Limon

Zencefilin yağ yakıcı olduğunu hepimiz biliriz. Zencefil ile limon karışımından yapılan çayla ile vücudunuzdaki yağların gittiğini hissedeceksiniz.

4. Limon

Limonun faydalarını saymakla bitiremeyiz. Limonu İçtiğimiz suya katmak bile zayıflamamıza yardımcı olacaktır.

5. Tarçın

Tarçının tok tutma özelliği vardır. İçtiğimiz suya tarçın kabuğu koymak hem bizi tok tutacak hem de kan şekerimizin düşmesini engelleyecektir.

6. Marketlerde satılan form Çayları

Marketlerde satılan form çaylarının da zayıflamaya yardımcı olduklarını söyleyebilirim. Fazla tüketilmemesi kaydı ile kilo vermemize yardımcı olacaktır.

7. Karanfil

Zayıflamak isteyenlerin mutlaka karanfil çayı tüketmesi gerekmektedir. Sıcak su içerisine atacağımız 2 adet karanfil, bir çay kaşığı bal, 1 yemek kaşığı elma sirkesini karıştırıp sabah kahvaltılarından önce içmemiz sayesinde fazla olan kilolarımızdan kurtulmamıza yardımcı olacaktır.

8. Ihlamur

Sağlıklı olabilmemiz ve sağlıklı zayıflamamız için mucize bitki çayların arasında ıhlamur gelmektedir.

9. Mete Çayı

Kan dolaşımımızı hızlandırır ve sindirimi düzenler. Mete çayı zayıflamada en popüler olan çayların başında gelmektedir.

10. Limon otu Çayı

İçerisinde bulunan A vitamini sayesinde hem cildimizi güzelleştirir hem de zayıflamamıza yardımcı olur. Limon otu çayının yağ yakıcı özelliğinin fazla olduğu da bir gerçektir.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu