SağlıkYaşam

Sağlıklı Hamilelik için Önemli Uyarılar

Sağlıklı gebelik ile ilgili bir çok soruya Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu canlı yayında cevap veriyor. Hamile olan kadınlarda yaşanabilecek olan pıhtılaşmadan yüzünden düşük olabileceği ile ilgili detaylı açıklamalar ve pıhtılaşma sorununda veya kan sulandırmak gerektiğinde hangi doğal ürünü kullanmak gerekir? Ne kadar kullanmak gerekir? Ne sıklıkta kullanacağız? Başka Hangi rahatsızlıklara karşı etkilidir? Tansiyonla nasıl bir ilişki vardır? Yüksek tansiyonu ne düşürür? Düşük tansiyonu ne yükseltir?

Gebe kadınlarda çok kısa süren hamilelik ve embriyonun kayıp gitmesi sonucu düşük oluşması. Tutunmayı artırıcı, tutunmayı kolaylaştırıcı, tutunmayı güçlendirici bir kür var mı? Bu konularda en önemli bitkisel kür nedir? Bu kürü Gastrit ve Ülser şikâyeti olanlar lütfen uygulamasın! Bu kür ne kadar süre uygulanır ve ne sıklıkla yapılır? Bitkisel çayları içerken içine bal veya şeker koyulur mu?  Bal veya şekeri bitkisel çaylara katma nasıl olumsuz bir etki oluşturur? 21 gün hangi şifalı bitkiyi kullanarak hamilelikte embriyonun tutunmasını kolaylaştırmayı sağlayabiliriz? Hacamat ve Sülük tedavisi hakkında Sayın Saraçoğlu ne düşünüyor? Demir eksikliği rahatsızlığı olanlar Sülük Tedavisi yaptırmalı mı? Lütfen Dikkat edin! Deri hastalığı olanlar hangi besinlerden uzak durmalı? Sivilceleri olanlar nelerden uzak duracaklar? Saç diplerinde kaşıntısı olanlar nasıl bir yol izlemeli?

İlgili Makaleler

 

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu