ListelerTasarımlar ve Sanat

Sadece Yılbaşı Işıklarıyla Çarpıcı Fotoğraflar Çekebilirsiniz

Fotoğrafçı Irene Rudnyk , Noel ışıklarının sıcak ambiyansını kullanarak bir photoshoot ile tatil ruhuna girmeye karar verdi.

İşlemle ilgili bir sahne arkası görüntüsü sunan kısa bir videoda, o nasıl yaptığını gösterdi ve sıradışı bir odada evdeki muhteşem portrelerin nasıl yeniden oluşturulabileceği hakkında ipuçları verdi. Fotoğraf çekimi için Canon 5D Mark III DSLR kamera ve bir Canon 85mm f / 1.2L lens kullanırken, o sıcak bir parlaklık görüntüsünü oluşturmak için bir yatak odası tavandan Noel ışıklarını astı.

Modeli Emily pencerenin yanında duruyordu. Irene, ” Bu, serin tonlamalı pencere ışığı ile dize ışıklarından çıkan gerçekten sıcak ışık arasında çok ilginç bir kontrast vereceğim” dedi. Kış duyusu için mükemmel bir ortam yaratmak için ışıkları farklı konumlara sardı. Fotoğrafların çekimdeki ve sonraki hallerini aşağıda görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bundan da anlıyoruz ki pahalı ışıklandırma ekipmanları olmadan da güzel portre fotoğraflar çekebilirsiniz.
Evde portre fotoğraf çekmek

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu