ListelerTasarımlar ve Sanat

Sadece İnsan Vücudunu Kullanarak Oluşturmuş 13 Manzara

Tasarımlarında sadece insan vücüdu kullanan sanatçı tarafından oluşturulmuş ve görünce kendine hayran bırakan 13 manzara fotoğrafı.

Carl Warner isimli sanatçı, hazırladığı eserlerine genelde olmayan şeyleri yapmayı seviyor. Bodyscapes adını verdiği sergisinde yayınladığı fotoğraflarında ise sadece insan vücutları kullanarak oluşturduğu manzaraların fotoğraflarını çekiyor. Aşağıda yer alan fotoğraflarda ise sanatçının başarısını göreceksiniz.

Yaratıcı ve hassas kompozisyon ile iyi ışıklandırma sayesinde, Warner iyi inşa edilmiş kaslı bir insan vücutlarından anıtsal manzaralar yaratmayı başardı. Doğru sahnelerin çoğu birkaç modelden oluşuyormuş gibi görünse de, aslında hepsi tek bir kişiden yapılmıştı; görüntüler birden fazla çekimden özenle birbirine eklendi.

Dirsekler ve dizler dağ oldu, sırtlar ve boyunlar vadilere ve ovalara dönüştü. Yapılan illüzyonlar gerçekten etkileyici. Sayfayı aşağı kaydırmaya devam edin ve inanılmaz eserleri kendi gözünüzle görün.

Daha fazla bilgi:  carlwarner.com  | Facebook  | Instagram

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu