Yaşam

Saatiniz Kim Olduğunuz Hakkında Fikir Verir

Seçtiğiniz saatin tarzınızı tamamlaması elbette önemli. Peki kolunda kendi beğenilerini özetleyen bir imza taşımayı kim istemez? Saatiniz kim olduğunuz hakkında neler söyler hiç düşündünüz mü? Ya da aksesuarlarınız karakteriniz ya da kimliğiniz ile ilgili fikir verir mi?

Kolunuzda taşıdığınız saat; dünya çapında başarıları olan saat ustalarının el işçiliğiyle İsviçre’de üretilmiş, 1871’den beri istisnasız her tasarımında kusursuzluk felsefesini gözetmiş Bernhard H. Mayer ise; kesinlikle imajınızı parlatır ve girdiğiniz her ortamda sizi yıldızlaştırır. Çarpıcı tasarımlarıyla dünya genelinde beğeniler toplayan Bernhard H. Mayer her modeli ile farklı bir öykü yazar. Ancak saat seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var.

 Bernhard H. Mayer saat

  • Çalıştığınız sektörün kıyafet kodlarından bağımsız seçimler yapmanız imajınızı zedeleyebilir veya tersine sizi verdiğiniz cesur ya da sıra dışı kararlarla ilgi çekici hale getirebilir. Bu ince çizgide yaptığınız tercih oldukça önemli.
  • Saatin büyüklüğü stilinizi gösterişli hale getiriyor, bu da aksesuarınızın kombininize katkısını artırıyor mu? Bu yanlış bilgiyle incecik bileklerinize kocaman saatler takmayın. Bilekten taşan saat, sizi daha şık yapmaz aksine zarafetinizi bozar. Önce kendimizi tanımalı, taşıyabileceğimiz saatler arasından stilimize en uygun olanını seçmeliyiz.
  • Bir de deri, metal, kauçuk, seramik, nato gibi malzemeler kullanılan saat stilleri var tabii. Nato kayış spor tarzı olanlar için ideal seçimdir. Deri kordon neredeyse her rengiyle birçok durumda kurtarıcıdır. Metal kayışlar ise kurumsal şıklığın ve özel davetlerin olmazsa olmazıdır.

 Bernhard H. Mayer

 

pomeranian boo fiyatları

2 Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu