Gezi RehberiListeler

Rüyalarınızı Süsleyecek Güzellikte En Pahalı 8 Lüks Yolculuk

8. KRALİÇE MARY 2 | RMS

KRALİÇE MARY 2 | RMS

2014 yılında Kraliçe Elizabeth tarafından vaftiz edilen bu yolcu gemisi, bugün dünyadaki en popüler gemilerden biridir. Gemideki en iyi kabin, özel bir spor salonu, güverte ve birinci sınıf banyo ve yatak malzemeleri bulunan iki kata ve 2500 metrekarelik alana yayılmıştır.

Bu gemiyi gerçekten özel yapan şey, gemide evcil hayvan kabulü. Köpek kulübelerinin ve gemide bulunan köpek kulübesinin ustası tarafından sunulan lüks şımartmanın keyfini çıkarmak için küçük tüylü arkadaşlar getirebilirsiniz. Güverte planları, ünlü Titanik de dahil olmak üzere eski yolculukları hatırlatıyor . Bu RMS gemisinde 800 $ ‘dan fazla ödemelerle oda rezervasyonu yapabilirsiniz.

7. RİVİERA | OKYANUSYA TURLARI

RİVİERA | OKYANUSYA TURLARI

Diğer lüks yolcu gemilerinde olduğu gibi, Riviera da 1.5: 1 yolcu / mürettebat oranı sayesinde konuklarına detaylara adanmışlığı ile birinci sınıf hizmet sunmaktadır. 2011’de başlatılan Riviera, ‘farklı ve özel olacak şekilde tasarlandı’. Yeni doğan sahibinin süiti, yalnızca Ralph Lauren tarafından döşenmiştir ve yelken sevgisini temsil etmektedir.

Gemideki mutfak merkezi, yolculara özel ve teşvik edici yemek pişirme dersleri sunarken, gemideki çoklu yemek seçenekleri, hoşgörülü gurme mutfağının bir seçkisini sunar . Bu yolculukta bir odayı 1.710 $ ‘a kadar rezervasyon yaptırabilirsiniz.

6. Viking Star | VİKİNG OKYANUS GEZİLERİ

Viking Star | VİKİNG OKYANUS GEZİLERİ

Viking yıldızı yolcu-mürettebat oranı 930: 550 ve gemide mevcut olabilecek en yüksek olanaklardan bazılarını sunmaktadır. Diğer rakip seyir hatlarının aksine , Viking Star, gemideki her oda veranda, ısıtmalı banyo zeminleri ve buğu önleyici aynalar gibi olağanüstü lükslere sahip olmasına rağmen, bazı suit salonları için daha farklı fiyatlandırma sunuyor.

En düşük kategorideki balkonlu odayı 2,099 dolara veya 3,499 dolardan başlayan düşük kategorideki bir odaya kapabilirsiniz . Ancak, bir süre bu gemide bir suit odası rezerve edemeyebilirsiniz. 23 Mart 2019’da, Viking Star motoru sert Norveç rüzgarları nedeniyle bozuldu, geminin su üzerinde çılgınca sallanmasına ve neredeyse bir tarafında devrilmesine neden oldu. Orada bildirilen birçok yaralanmalar ve yolcuların bir çift hava yoluyla nakledildiler.

5. KRİSTAL HUZUR | CRYSTAL CRUİSES

KRİSTAL HUZUR | CRYSTAL CRUİSES

Başlangıçta 2003 yılında piyasaya sürülen Crystal Serenity, yükseltmelerine yatırılan milyonlarca dolar sayesinde bugün hala piyasadaki en pahalı ve lüks yolcu gemilerinden biri. 1.5: 1 yolcu / mürettebat oranı ile, gemideyken dünya standartlarında hizmet ve tüm ihtiyaçlarınız için detaylı dikkat beklediğinizden emin olabilirsiniz!

Uzun büfe satırlarında beklemekten bıktınız mı? Crystal Serenity, tüm şarap ve yemek ihtiyaçlarınızı karşılamanız için uşak hizmetli süitler ve çatı katları sunmaktadır. Bununla birlikte, bu geziyi gerçekten farklı kılan, tanınmış konuşmacıların, düşünce liderlerinin, sporcuların ve politikacıların seyahatlerini ve bilgeliğini gemide misafirleriyle paylaştığı inanılmaz zenginleştirme programıdır. 2,435 dolardan başlayan fiyatlarla Kristal Serenity’de seyehat edebilirsiniz.

4. SEABOURN OVATİON | SEABOURN GEZİLERİ

SEABOURN OVATİON | SEABOURN GEZİLERİ

Seabourn yolculukları lüks gemi filosuna yeni eklenen bir üründür. Gemideki 300 suit odanın tümü , masmavi renkli okyanus sularının doğal manzarasının yanı sıra sabah kahvenizin tadını çıkarmanız için balkonlara sahip olan süitler olarak sınıflandırılmıştır .

Seyir 3 Michelin yıldızlı restoranlarda çalışan ünlü şef Thomas Keller tarafından gurme yemekler ve Disney’in Alaaddin ve Aslan Kralı’ndan en sevdiğiniz parçaların arkasındaki yazar olan ünlü lirist Time Rice tarafından sunulan eğlenceyi sunuyor . Tüm bu mucize Seabourn Ovation’da 3.999 $ ‘lık bir fiyat etiketi için sizin olabilir.

3. Silver Muse – SILVERSEA

Silver Muse - SILVERSEA

596 yolcu ve 411 mürettebat üyesi olan Silver Muse, şu anda sularda seyir yapan tüm yolcu gemilerinin en yüksek yolcu mürettebat oranlarından birine sahiptir. Silversea filosunun en büyük ve en yeni gemisi olan Silver Muse, lüks yelkenli denizciliğinin bir göstergesidir. Gemideki her oda bir süit olarak sınıflandırılmıştır ve Mısır pamuğundan nevresimler ve Bvlgari banyo malzemeleri gibi lüksler sunmaktadır .

Her biri farklı mutfaklardan yemekler sunan 8 gurme restoranıyla Silver Muse, yemek yeme deneyimi için zirvede. 4,500 $ ‘a kadar gemide bir süit rezerve edebilirsiniz.

2. YEDİ DENİZLER GEZGİNİ | REGENT SEVEN SEAS CRUİSES

YEDİ DENİZLER GEZGİNİ | REGENT SEVEN SEAS CRUİSES

Temmuz 2016’da başlatılan Seven Seas Explorer, Regent Seven Seas seyir hattı tarafından ‘şimdiye kadar yapılmış en lüks gemi’ olarak adlandırıldı. Bu gemi toplam 750: 542 yolcu / mürettebat oranına ve en iyi yemeklerden bazılarına, ünlü sanat eserlerine ve seçkin devlet odalarına, yolcu gemilerinde bulunabilecek devasa balkonla sahip.

Yolcular , Seven Seas Explorer’da bulunan dünyaca ünlü Canyon Ranch spa’sındalüks uygulamaların tadını çıkarabilirler . Hayattaki en güzel şeyleri sevenler için, bu gemi suya yelken açmakta olan herhangi bir gemi yolculuğunda mevcut olan en büyük davet odasını sunmaktadır. Regent’in süitleri 3.875 metrekareye yayılmış ve iki balkon, özel bir solaryum, bahçe ve özel bir spaya sahiptir. Bu gemide lüks olarak 4,599 $ ‘a kadar seyir yapabilirsiniz.

1. SILVER WHISPERER | SILVERSEA

SILVER WHISPERER | SILVERSEA

Silversea, günümüzde lüks kruvaziyer sektörünün önde gelen isimlerinden biri olabilir, ancak 2020’nin başlarında, bu filonun Silver Whisperer’ı, 140 günlük dünya turu gezisiyle tüm rekorları kıracak ve dünyanın en seçkin seyir rotalarını taçlandıracak. Dünya genelinde 7 kıtanın tümüne uğrayacak.

Bu sefer için biletler 62000 dolardan başlıyor ve kral süiti için 346.500 dolara kadar çıkıyor. Bora Bora, Antarktika, Muscat ve Mumbai gibi egzotik yerlerin bulunduğu listede, bu tatil daha önce benzeri olmayan bir deneyim olacak!

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu