ListelerYaşam - insan

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek genelde huzur ve ferahlıkla yorumlanır. Papatya rüyaları iyiye yorumlanır. Rüyasında çok sayıda papatya gören kimsenin hayatında müjdeli haberler olacağına yorumlanır. Çevresinden güzel haberler alacağı ile yorumlanır.

Papatya genelde sevecen huylu, iyi kalpli, anlayışlı, herkesi düşünen kişiler olarak yorumlanır.

Rüyada papatya görmek müjdeli bir haber almaya da yorumlanır. Hiç umulmayan bir zamanda çok güzel bir haber almakla da yorumlanır.

Rüyada Papatya Toplamak:

Rüyada Papatya ToplamakRüyada papatya toplamak kendisi için hayırlı bir durumla karşılaşacağına, bu durumun sonucunun da çok hayırlı olacağına yorumlanır.

Bazı tabircilere göre ise papatya toplamak iş hayatındaki başarılardan dolayı elinin bollaşacağına, rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyada papatya toplamak hayırlı ve kısmetli bir rüyadır.

Rüyada Papatya Falı Bakmak:

Papatya falı kişinin daha önceden aşık olduğu ve hala da unutamadığı bir kimse ile yorumlanır. Kişinin bundan dolayı üzgün olduğuna yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin çok istediği bir dileğinin olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Papatya Almak:

Rüyada papatya aldığını gören bir kimse dargın ya da küs olduğu kişi ya da kişilerle arasındaki buzların eriyeceği şeklinde yorumlanır. Ayrı olan kimselerin kavuşması şeklinde yorumlanır.

Rüyada papatya almak küs, birbirine düşman olan kimselerin barışmasına, el sıkışmasına yorumlanır.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu