Faydalı BilgilerListeler

Rusların mucize sarımsaklı limon kürü

istanbul temizlik şirketi
Rusların mucize sarımsaklı limon kürü

‘Bu kürü bana tavsiye eden arkadaşım bu kürü ilk defa duyduğumu söyleyince şaşkınlıkla yüzüme bakarak, gerçekten doğru söyleyip söylemediğime hayretli bir bakış attı. Şaşkınlığının sebebi bu kürü yüzyıllardır Rusların yılda en az bir defa uygulamış olması ve Rusya’da çok bilinen bir kür olmasıymış. Bana maille bu konuda yayınlanmış olan makaleleri kullanım alanlarını mail atacağını söylediğinde gerçekten çok da önemsememiştim. Mail elime ulaştığında detaylı bir şekilde inceleme fırsatı buldum. İlk izlenimlerim olağanüstü bir kurla tanışmış olduğum idi. Hangi hastalıklara iyi geldiğini saymaya kalksam çok fazla zamanımı alır.Ben öncelikle kurun nasıl hazırlanacağı konusunda size detaylı bilgi aktarayım Mucizelerini sonrasında da konuşmaya devam ederiz.

Büyükçe bir cam kavanozun içine 25-30 diş sarımsağı hafifçe dövdükten sonra kavanozun içine boşaltın.Sarımsakların yerli üretim olmasına da dikkat etmelisiniz. Bu kavanozun içine 2.5 litre taze sıkılmış limon suyu ilave edin. Kavanozun ağzını sıkıca kapatın.Evin güneş ve ışık almayan bir köşesinde muhafaza edin. 30 Gün boyunca günde en az 1 kez ters yüz edin. 30 gün sonra her sabah aç karnına kahvaltıdan en az yarım saat önce yarım çay bardağı için.bunu bitinceye kadar hiç gün arası vermeden her sabah tekrarlayın. İlk kurun sonunda sağlığınızda ki önemli değişiklikleri hayretle fark edeceksiniz. Kolestrolden şeker hastalığına, unutkanlıktan tansiyona, bir çok çare bulamadığınız değerlerinizin normale dönmeye başladığını göreceksiniz. Unutmadan söylemeliyim çok berbat bir tadı var .İçimi oldukça kötü. Yarım çay bardağı içileceği için tek defada içip kurtulabilirsiniz. Yoksa yudum yudum içmek çok daha kötü olacaktır.’

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu