ListelerOyun Dünyası

Ruiner Oyun İncelemesi

Şu saniye fragmanını izlemeniz gereken bu aksiyon dolu oyun, bizi Hotline Miami’nin anime ve daha sıkı bir aksiyonla buluşmuş haliyle baş başa bırakmaya hazırlanıyor. Karakterimiz birçok silah kullanıyor ve yeri geldiğinde, yetenekleriyle düşmanlarının üstesinden gelmeyi başarıyor. Oyundaki efektler tam anlamıyla büyüleyici; hatta oyunun ilgi çekici olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi de görselliği diyebiliriz.

Yapımcılar Ruiner’ı kolay bir oyun olarak da anlatmıyor. Aksine bol bol öleceğimizi ve yanlışlarımızdan ders çıkartarak tekrar tekrar denemeler yapmamız gerekebileceğini söylüyor. Bu konuyla ilgili bir problemimiz olmadığından, açıklananlar hoşumuza gitti bile diyebiliriz. Aslına bakarsanız Ruiner ile ilgili anlatılacak çok bir konu yok. Zaten kısa bir süre sonra satışa da sunulacak, her şeyi oynayarak görebileceğiz. Bu oyunu listenize eklemek için kendinize sadece şu soruyu sorun: Aksiyon oyunlarını çok seviyor muyum? Ağzınızdan evet çıkıyorsa, cevabınız Ruiner…

Ruiner Oyunu Sistem Minimum Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 /Windows 10 64 Bit

İşlemci: Intel Core i5-760 (4 * 2800) / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) veya daha üstü işlemciler için oyun uygundur.
Bellek: 4 GB RAM en az bahsi geçen ram bellek bilgisayarınızda bulunması gerekir.
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 (1024 MB) / Radeon HD 6850 (1024 MB) ve üzeri ekran kartlarında oyunu oynayabilirsiniz.
Hard Disk Kapasitesi: 10 GB boş alan bilgisayarınızda olması gerekmektedir.

Ruiner Oyunu Sistem Önerilen Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 /Windows 10 64 Bit

İşlemci: Intel Core i5-4670K (4 * 3400)veya / AMD FX-6350 (6 * 3900) benzeri ve üstü işlemciler için oyun daha hızlı olacaktır.

Bellek: 6 GB RAM ve üzeri ram belleklerden sorunsuz olarak oynarsınız.

Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 MB) / Radeon HD 7970 (3072 MB) ve üzeri ekran kartları için oyun uygundur.

Hard Disk Kapasitesi: 10 GB boş alan bilgisayarınızda olması gerekmektedir.pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu