EDİTÖR BAŞVURU
Oyun DünyasıListeler

Rockstar Games Açıkladı: GTA 6 Yapımına Başladık!

Beklenen oyun Gta 6 nihayet çıkıyor, işte çıkış tarihi

Rockstar Games attığı twit ile takipçilerini şoka uğrattı, oyuncular bir süre daha GTA 6’nın çıkmasını beklemezken yapımcı firma Rockstar Games oyunun kısa süre içinde çıkacağını ve çıkış tarihini önümüzdeki günlerde açıklayacağını söyledi geçmiş GTA oyunlarında da aynı taktiği yapan firma bir süre yeni oyun hakkında hiçbir açıklama yapmaz ve aniden oyunun geleceğini duyurur ve bu onlar için değişmez bir şey olmuştur!

GTA 6 çıkıyor mu ne?
Rockstar resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi, bizlere ısrarla sorularınızı gönderiyorsunuz neredeyse tüm sosyal medya hesaplarımız GTA 6 soruları ile dolu en çokta ne zaman çıkacağını merak ediyorsunuz bize gelen soruların %80 yeni gta oyununun ne zaman çıkacağı ile alakalı bizde sizlere bu açıklamayı yapma gereği duyduk umarım anlayışlı olursunuz ve sabırla beklemeye devam edersiniz. Oyun için geliştirici ekibimiz son hızla çalışmaya devam ediyor haber yapacak şekilde olduğu zaman zaten biz duyuracağız ve sizin meraklarınıza su serpeceğiz anlık bilgilere erişmek için sosyal hesaplarımızı takip ediniz.

Rockstar Games Açıkladı: GTA 6 Yapımına Başladık!

Artık oyunun çıkışı merak konusu değil Rockstar Games resmi olarak oyunun çıkacağını doğruladı ve bizlere de oyun hakkında yeni gelişmelerin geleceği günü beklemek düşüyor sizler için yaptığımız en kaliteli ve güncel oyun haberlerini sitemizden öğrenebilirsiniz ayrıca diğer gta oyunları hakkında paylaşılan haberleri Oyun Dünyası kategorimizden görebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

009combatant

Kendi içlerinde hiç düşünmediler mi ki, Allah göklerde, yerde ve bu ikisi arasında bulunan her şeyi ancak hak ile ve belirlenmiş bir süre için yaratmıştır? Doğrusu insanların çoğu, Rablerine kavuşmayı inkâr etmektedirler. 30/8

2 Yorum

  1. Kedileri kovmak için taktikler. Yazıklar olsun insanlığınızdan utanın. Kedinin insana ne zararı olabilir. Can onlar be can. Bir defa gözgöze gelin
    Ben de insanlıktan uzak kedi düşmanlarından rahatsız oluyorum nereye şikayet edebilirim ?
    Lafmacun zehir kusmuş yazık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu