EDİTÖR BAŞVURU
Faydalı BilgilerListeler

Reflector 2 ile Bilgisayarınızı Apple TV’ye Dönüştürün

Reflector 2 ile Bilgisayarınızı Apple TV'ye Dönüştürün

Eğer ortalıkta atıl durumda bulunan eski bir iMac bilgisayarınız varsa ya da herhangi bir PC ya da Mac de olabilir, Apple TV’nin daha ucuz bir alternatifi ile iPhone ve Android telefonunuzdaki görüntüleri daha büyük bir ekranda oynatabilirsiniz.

Bu konuda ihtiyacınız olan tek şey Reflector 2 uygulaması. Bu uygulamayı satın almak kesinlikle gidip bir Apple TV almaktan oldukça karlı. Uygulama ile birlikte hızlı bir şekilde telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurup, telefon ekranınızı bilgisayarınızda görebiliyorsunuz.

Reflector 2 ile Bilgisayarınızı Apple TV'ye Dönüştürün

Uygulamayı satın almadan önce indirip ne kadar verimli olup olmadığını test etme şansınız var. Ancak uygulamanın veriminden oldukça memnun olan ve kullanan pek çok insan var. Ayrıca, Reflector 2 uygulaması dışında başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurabilmeniz için iki cihazın da aynı Wi-Fi ağı üzerinde olması gerekiyor. Uygulama oldukça akıllı.Bilgisayarınızın ekran çözünürlüğünü otomatik olarak algılayıp, görüntülerin uygun şekilde gösterilmesini sağlıyor.

Reflector 2 üzerinden, bağlantınıza bir şifre koyarak telefonunuzun başka bilgisayarlarla siz istemeden etkileşime girmesini de engelliyorsunuz. Reflector 2 uygulamasını  Google Play üzerinden 12 dolar karşılığında satın almak mümkün.

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu