HaberlerListeler

Redmi Note 7 Pro’nun global versiyonu çıkmayacak

Xiaomi‘nin fiyat performans akıllı telefonları için oluşturduğu Redmi markası, Şubat ayında Redmi Note 7 Pro modelini tanımıtmıştı. Bir alt versiyonu olan Redmi Note 7 ile aralarında bariz farklar göze çarpıyor. Özellikle Snapdragon 675 işlemcisi ve 48 MP Sony IMX586 ana kamerası en çok dikkat çeken özelliklerden ikisi. 

Avrupa’da ve ülkemizde de bir çok kullanıcı bu yeni modelin gelmesini bekliyordu fakat ortaya çıkan son haberlere göre Redmi Note 7 Pro modeli global pazarda satışa çıkmayacak. Bu akıllı telefon sadece Hindistan ve Çin’e özel olarak üretilecek.

Xiaomi’nin Güneydoğu Asya Bölge Direktörü John Chen,Redmi Note 7’ye yönelebilirsiniz dedi.

Xiaomi markasının Güneydoğu Asya Bölge Direktörü olarak görev yapan John Chen, konuyla ilili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve firmanın ürün strajeleri doğrultusunda Redmi Note 7 Pro modelini sadece Çin’de ve Hindistan’da satışa çıkaracaklarını belirtiyor. Bir alt versiyonu olan Redmi Note 7 modelinin ise Avrupa’da satışı yapılacak.  Pro modelini bekleyenlerin ise Redmi Note 7 alabileceğini sölüyor.

Redmi Note 7 modelinde yoga seti olarak Snapdragon 660 kullanılırken, ana kamerasında ise 48 MP Samsung ISOCELL GM1 sensörü kullanılmış. Fakat bu modelde şöyle bir sorun var Snapdragon 660 yonga seti maalesef 48 MP fotoğraf çekimine izin vermiyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu