HaberlerListelerSinema

Recep İvedik 6 Netflix’te Yayınlanacak Mı?

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi vizyona girdikten sadece 2 hafta sonra Netflix’te yayınlandı. Netflix bu hareketiyle herkesin beğenisini kazandı diyebiliriz. Posta gazetesinde çıkan bir iddiaya göre ise Netflix, şimdi merakla beklenen Recep İvedik 6 filmi için aynısını yapmaya hazırlanıyor.

Recep İvedik 6 filminide kendi bünyesinde yayınlamak isteyen Netflix, bunu yapmak için yapımcı şirkete 3.5 milyon Euro teklifte bulundu. 

Bu haberin ardından Habertürk’te yayınlanan bir habere göre ise Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 filminin yayın hakkını yapılan teklife rağmen Netflix’e satmadı. Film sadece sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak bilgisi paylaşıldı.

Fakat Şahan Gökbakar tarafından henüz bir açıklama yapılmaması bir açık kapı bırakıyor, eğer işler Netflix’in istediği gibi giderse aynı Organize İşler Sazan Sarmalı filminde olduğu gibi vizyona girdikten kısa bir süre Recep İvedik 6 filmi de Netflix’te yayınlanacak. Fakat iddialara göre iki firma anlaşsa bile sinema geliri etkilenmemesi adına bu haber ile ilgili yalanlamalar yapılabilir.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu