HaberlerTeknoloji

Realme GT 5G Özellikleri ve Geekbench test sonucu belli oldu

Realme'nin 4 Mart tarihinde tanıtacağı Realme GT 5G teknik özellikleri ve bir çok detayı Geekbench testinde ortaya çıktı.

Geekbench testinde görülen RMX2202 model kodlu yeni akıllı telefon Realme GT 5G olduğu belli oldu. Test üzerinde aldığı puanın yanı sıra telefona ait bir çok teknik detayda ortaya çıkmış oldu.

Realme GT 5G

Telefonun selfie kamerası ön kısmında sol üst köşeye yerleştirilen delikte yer alırken, Samsung tarafından üretilen 120Hz Süper AMOLED ekranda aynı zamanda parmak izi okuyucuda yer alıyor.

Realme GT 5G EKRAN

Realme Başkan yardımcısının sosyal medyada yaptığı paylaşımla bu GT 5G modelinde yerleşik olby Atmos ve stereo hoparlörler olacağını açıkladı.

Daha önce yine yaptığı paylaşımlarda Realme GT 5G modelinin tasarımlarını paylaşmıştı, telefonun cam ve deri olmak üzere iki farklı arka tasarımı olduğunu doğrulamıştı. Son olarak aşağıdaki görselde ise Weibo’da ortaya çıkan perakende kutusunu görüyoruz. Kutu tasarımı Realme X7 Pro modelinin neredeyse aynısı diyebiliriz.

Realme GT 5G Fiyatı

Realme GT 5G Fiyatı

GT 5G modelinin satış fiyatı 460$ / 350 € olarak fiyatlandırılması bekleniyor. Konuyla ilgili tanıtım videoları ve bütün detaylar çok kısa sürede belli olacak.

Kaynak 1

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu