HaberlerTeknoloji

Ramazan ayına özel tüm operatörlerden 1 GB internet hediye

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından yapılan açıklama ile ülke genelinde internet kullanımının artmasından dolayı herkese 1 GB hediye internet verileceğini belirtti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun yaptığı açıklama ile koronavirüs pandemisi sebebiyle evlerde kalan halkın yoğun internet kullandığı ve Razaman ayının başlamasıyla birlikte evde kalarak internette rahatça dolaşabilmeleri için bütün operatörlerin kullanıcılarına 1 GB hediye internet tanımlayacağını duyurdu.

Bakanın Karaismailoğlu’nun duyurusunun tam metni şu şekilde, “Kovid-19 tedbirleri sonrasında vatandaşların internet kullanımı daha da arttı. İnternet kullanımının bu dönemde vatandaşlarımıza ayrıca bir yük getirmemesi amacıyla GSM operatörlerimizden vatandaşlarımız adına destek istedik.”.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu