HaberlerListelerSpor

Quaresma, Beşiktaştan ayrılıyor mu?

Beşiktaşta kalıp kalmayacağı bir süredir tartışılan Ricardo Quaresma ile ilgili bir çok haber çıkmıştı ve iki tarafta bu haberlerle ilgili bir yorum yapılmamıştı. Yıldız futbolcu bu durumla ilgili açıklama gereksinimi hisseden oyuncu, sosyal medya hesabından Beşiktaş yönetimini sitem eden bir paylaşım yaptı.

“Başkanın verdiği açıklamaya yönelik yorum yapmayacağım. Benimle mutlu değillerse toplantı yapmaları yeterlidir. Şu anda tatildeyim. İstanbul’a gelince gerçekleri vereceğim bir röportajda açıklayacağım. İsteyen istediğini düşünmekte özgürdür” açıklamasının ardından oyuncunun takımdan ayrılacağı kesinleşti diyebiliriz.


Beşiktaş kulübü Quaresma’nın tepkisini çeken sözleri yalanladı

Bir süre önce Quaresma’nın takımdan alacaklarını alamadığından dolayı Beşiktaş kulübüne ihtarname çektiği ve bu nedenle başkan Fikret Orman’ından bu duruma çok sinirlendiği ve “Verin parasını, gönderin gitsin” dediği söyleniyordu. 

Kulübün resmi olarak yaptığı açıklamada başkan Fikter Orman’ın böyle bir söylemenin olmadığına vurgu yapıldığı görüldü.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu