Haberler

QNET Gerçeği!


Bugün bir çoğumuzun yaptığı veya yapmayı düşündüğü bir işolan network marketing’ten  bahsedeceğim.Geçmişte olduğu gibi gönümüzde de sözde network marketing alanında faaliyetgösteren pek çok şirket oldu. Bu şirketlerin büyük bir bölümü üyelerinden paralarıtoplayıp ülkemizden sağlam bir vurgun yaptıktan sonra kayıplara karıştı.

Bu dolandırıcı şirketlerin oluşturduğu algı yüzünden tabiricaizse kurunun yanında yaş da yanmaya başladı. İnternette dolanan bir konu varQNET isimli firma ile ilgili. Bu firmanın aldatmca kuruluş olduğuna dairsöylemler, şikayet var da çeşitli şikayetler falanlar filanlar… Şimdi yiğidiöldür hakkını yeme diye bir deyim var. Şimdi bu şirkete dolandırıcı dersekdoğru söylemiş olur muyuz olmaz mıyız bir bakalım.

Şimdi QNET dolandırıcı olsa devlet her türlü bu kurumudenetler ve gereken hukuki yaptırımları yapardı.

İlgili Makaleler

Eğer bu şirket milleti kandırsaydı 2010 yılından beriülkemizde faaliyet göstermezdi. Sadece ülkemizde değil dünya genelinde 150’denfazla ülkede faaliyet gösteriyor.

Ülkemizde dahil olmak üzere dünya genelinde sosyalsorumluluk ve sponsorlukları mevcut dünya şampiyonu takımlardan biri olanManchester City’de buna dahil. Buna ek olarak ülkemizde de Aile ve SosyalPolitikalar Bakanlığı ile işbirliği içinde sporu ve sporcuları destekliyor.

Hayatın iyi bilinen bir gerçeği de, yalanlar üzerine inşaedilen hiçbir şeyin fazla dayanamayacağıdır. Er ya da geç maske düşer veyalanlar açığa çıkar. Tarih, aldatmacanın arkasındaki insanların yayakalandıkları ya da zamanlarının tükendiğini bildiklerinden kimse gerçektenneler olup bittiğini anlamadan tası tarağı toplayıp ortadan kayboldukları içinhızlı bir şekilde yok olan yüzlerce ve binlerce şirket ve kötü niyetli girişimeşahit olmuştur.

Her ne olursa olsun, hangi şirket olursa olsun internetteher duyduğunuza okuduğunuza inanmayın, size okutulanları veya söylenenlerisorgulamazsanız her şeye körü körüne inanırsınız. Bu yazdıklarımı araştırınbana hak vereceksiniz.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu