Faydalı BilgilerListeler

Qmatik Sistemleri Hakkında Bilgiler

Qmatik sistemleri ne işe yarar? Nerelerde kullanılır? Kiosk ile yapılabilen işlemler hangileridir? Detaylı bilgiler yazımızda.

Yıllardır bilişim sektöründe hizmet veren ve her geçen gün hizmet kalitesini artırmaya devam eden Qmatik Sistemleri firması Aile Sağlığı Merkezi hizmetleri alanında da büyük hizmetler sunmaktadır. Yıllardır sağlık merkezlerinde çözüme kavuşturulamayan ve adeta kangrene dönüşmüş olan hasta kabul hizmetleri Qmatik Sistemleri ile çözüme kavuşturulmaktadır. Bunu da KİOSK ile yerine getiren firma, sıra tartışmalarına, bilgi eksikliğine son vermektedir. Ancak unutmayın ki hizmet kalitesi standartları hayli yükselmiş bulunmaktadır. Bu nedenle daha hızlı ve etkili hizmet beklemeye başlayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak yeni çözümler sunulmaya devam edilmelidir.

Qmatik Sistemleri Ne İşe Yarar?

Qmatik Sistemleri Ne İşe Yarar?

Çok kolay kullanıma sahip olan bu ürünler, bir çok fonksiyonu bünyelerinde barındırmaktadırlar. Muayene olmak isteyen hastalar sıra alma işlemlerini kolaylıkla yapabilmekte, kapı önlerinde sıra bekleyen hasta sayısı azalmakta, kaçta sırası geleceğini bilen hasta ona göre önlemlerini alırken, doktorlar da muayene için kaç kişinin beklediği, sonuç için kaç kişi beklediği gibi bilgilere kolayca ulaşabilmektedirler. Aynı zamanda belli saatlerde randevu sistemini açmak ya da kapatmak, öncelikli hastaları öne almak bu sistemle kolayca sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Hekimler için başka bir kolaylık da cihaz üzerinden bilgilendirme ve yönlendirme işlemleri yapabilme imkanıdır. Daha kurumsal hizmetlerin sunulmasına imkan sağlayan bu ürünler ile hem büyük kolaylık hem de hızlı bir iş akışı sağlanmaktadır.

Qmatik sistemleri firması yaklaşık 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Bunun da tecrübesi ile üretimini yaptığı KİOSK ürünleri ile hastalar kapı üstünde, karşısında ya da yanda bulunan ekranlar sayesinde sıralarının gelip gelmediğini takip etmekte, sıra numarasına göre önlerinde kaç kişi olduğunu öğrenerek ona göre planlama yapabilmektedirler. Sıram ne zaman gelecek soruları ile çalışanları meşgul etmek yerine sessizce ve sinirleri bozulmadan ekranı takip edeceklerdir. İsimleri yandıklarında da içeri gireceklerdir. Yine bu ekranlar aracılığı ile hastalara iletilmek istenen mesajları yayınlamak da mümkündür.

Duyurular, açıklamalar, eğitici videolar yayınlanmasının yanı sıra Aile Sağlığı Merkezi için hasta kabul hizmetinde çok büyük kolaylıklar sağlanabilmektedir. Tüm bu hizmet ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ürün siparişi verebilmek için www.qmatiksistemleri.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu