ListelerTasarımlar ve Sanat

Polimer Kilden Yapılmış ve Evinizde Görmek İsteyeceğiniz 40 Mistik Biblo

Polimer kil, normal kile oranla çok daha kısa sürede kuruyor ve daha kolay şekil verilebiliyor. Bu sayede yapılan eşyalar hem çok detaylı oluyor hemde göze hoş gelen bir şekil alıyor. Etsy üzerinde satış yapan bir tasarımcıda on yıldan fazladır üzerinde çalıştığı ve artık tamamen profesyonel olduğu bibloları satışa çıkartmış. 

Satışa çıkmasının ardından dünyanın bir çok yerinden siparişler almış ve bununla birlikte Dragon Con Art şovuna’da katılmaya hak kazanıyor. Şimdi oturun evde bunlardan yapın demeyeceğim tabi ki ama tam zamanlı işini bırakarak bu işe giren sanatçının eserlerinden alarak sizde evlerinizin bir köşesinde, misafirlerinizin dikkatini çekecek süs eşyaları bulundurabilirsiniz.

Satının reklamı gibi konu oldu diyebiliriz. Yalnız satıcıyı hiç tanımıyorum yaptıklarına saygı duyuyorum. Aşağıdaki linkten polimer kilden yapılmış heykelleri bulabilirsiniz. Fiyatların ise 60$ dan başladığını belirteyim.

İlgili Makaleler

Etsy Mağazası: etsy.com/shop/MysticReflections


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu