ListelerOyun Dünyası

Pokemon GO Oyunu Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır?

Pokemon Go oyunu nedir, nasıl indirilir, nasıl oynanır, İOS, Android Pokemon Go oyunu resimli anlatım, kamera açma, püf noktaları ve pokemon go oyunu ile ilgili diğer tüm ayrıntılar… Bu yazıyı yazmamız da ki amaç son dönemlerde ülkemizde de giderek yaygınlaşmaya başlayan ve yabancı hostlar üzerinden oynanmakta olan Pokemon Go oyunu ile ilgili bilgiler vermek içindir. Pokemon oyununu diğer birçok oyundan ayıran en önemli özellik hiç kuşkusuz görsel olarak gerçeklik teması, şaşırtan grafik tasarımları ve yüksek görüntü kalitesi oldu.

Pokemon Go Oyunu Nasıl, Nereden İndirilir?

Pokemon Go Oyunu Nasıl, Nereden İndirilir?

Pokemon oyununun Android sistemli bir alt yapı kullanılarak yapılmış ancak son düzenlemeler ile birlikte İOS sisteminde de oynanabilmektedir. Android işletim sitemli bir telefonunuz var ise Pokemon Go’yu oynamak için öncelikle google play üzerinden Pokemon go yazarak oyunu indirmeniz gerekecek. Oyunu indirmek için telefon ayarlarınızda APK dosyasını bulmalısınız. Bu dosyayı bulduktan sonra, oradan kurulumu gerçekleştirmek adına Google Play Store’den bu oyunu indirseniz bile APK dosyasını olmadığından uygulama geçersiz olacak, açılmayacaktır. Eğer APK dosyaya sahip değilseniz bu oyunu oynayabilme şansınızın olmadığını söyleyebiliriz. APK dosyası indirilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde Google Play Store’den bu uygulama hata verir, oyun çalışmaz.

Pokemon GO İOS sisteminde Nasıl Oynanır?

Pokemon Go oyununu indirdikten insanların çok büyük bir bölümü bu nasıl bir oyun deyip ilk etapta oyunu oynamak istemezler. Zira oyunu nasıl oynayacağınızı ilk etapta anlamanız mümkün olmayacaktır. Fakat oyuna alışırsanız kesinlikle oyunu elinizden bırakamayacaksınız. Oyunu ilk çalıştırdığınızda yapmanız gereken oyunu kurallarına uygun bir şekilde yönlendirmeler ile birlikte takip etmenizdir. 

Pokemon GO İOS sisteminde Nasıl Oynanır?

Pokemon Go oyununu İOS sistemi üzerinden oynamak için ilk aşamada ülke ayarlarına girmelisiniz. Buradan, yeni bir Apple ID adresi oluşturuyorsunuz. Bu ülkelerden Yeni Zellanda ve Avustralya seçmeniz gerekiyor Bunu yaptıktan sonra, İOS işletim sistemli cihazlardan App store üzerinden Bu Oyunu İndireceksiniz. Oyunu etkili bir şekilde öğrenebilmek adına oyun ile ilgili videoları izlemeniz ve detayları öğrenmeniz yeterli olacaktır.

Pokemon GO oyunu özünde bir av oyunudur. Bu oyunda mümkün oldukça pokemon avlıyorsunuz. Avladığınız Pokemonlar ile kendinize özel bir koleksiyon yaparak en iyilerinin sizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra oyunda sokağa çıkarak pokemonları toplayınız. Pokemon transferi yapabilmeniz için oyunda karşınıza çıkan trade işlemini kullanmalısınız. Pokemon Go oyununda çok fazla pokemon toplamanız ve puan kazanmanız gerekir. Bu nedenle cep telefonlarınızda bu sizlerde bağımlılık yaratacağı için ücretli pokemon satın alabilir ,bu oyunda en ön zirvelere gelebilirsiniz. Ülkemizde de giderek yaygınlaşan oyunda şimdiden Pokamon arşivini yüksek paralara satanlar bile olmuş…

BASİT ŞEKİLDE İOS ve ANDROİD SİSTEMDE POKEMON GO NASIL İNDİRİLİR?

BASİT ŞEKİLDE İOS ve ANDROİD SİSTEMDE POKEMON GO NASIL İNDİRİLİR?

Pokemon Go Android Nasıl İndirilir?

Telefonunuzda Ayarlar>Uygulamalar>Bilinmeyen Kaynaklar kısmının kutucuğu işaretli olmadılır. Daha sonra telefonunuzdan şu linke tıklayarak oyunu kolayca yükleyebilirsiniz.

İpad İPHONE ve İOS Cihazlar İçin Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Pokemon GO oyununun İOS Yeni bir apple hesabı açmanız gerekiyor.

Uygulama indikten sonra App Store dışı bir yerden indirdiğimiz için Ayarlar > Genel > Aygıt Yönetimi sekmelerine girmemiz gerekiyor.

Aygıt yönetimine girdikten sonra, Buradaki Testech teknology Pokemon GO’yu doğrulamamız gerek. Doğruladıktan sonra işlem indirme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

POKEMON GO NASIL OYNANIR VİDEOLU ANLATIM

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu