HaberlerListeler

Play Store’da aynı anda birden fazla dosya indirmek mümkün olacak

Android tabanlı akıllı cihazların uygulama indirme programı olan Play Store’da artık uzun süredir kullanıcılar tarafından beklenen özellik geliyor. Yapılan açıklamaya göre bundan sonra Play Store üzerinden aynı anda birkaç uygulama indirilebilecek. Bu da kullanıcıları oldukça heyecanlandırmaya yetti.

Yıllardır uygulama güncelleme aşamasında kuyruk bekleme yüzünden oldukça fazla zaman kaybeden kullanıcılar gelecek olan güncelleme ardından bu çileden kurtulmuş olacak. Aynı anda birden fazla uygulama indirme imkanının tüm Android sürümlerine getirilip getirilmeyeceği ise merak konusu.

İndirmeler Kuyruğa Alınmayacak

Android işletim sistemine sahip olan telefonların ilk alındığı andan itibaren yüklü olarak gelen Play Store uygulamasında bundan sonra indirme yapılırken işlemler kuyruğa alınmayacak. Sosyal medya üzerinde hızla yayılan bu haber birçok Android cihaz kullanıcısını sevindirmiş gibi görünüyor. Şirketin sunucuları daha da yoğunlaştırmamak adına yaptığı bu sistem, yapılan optimizasyon çalışmalarının ardından sonunda kaldırılacak. Bu sayede kullanıcıların yaşamış olduğu zaman kaybının önüne geçilmesi hedeflenmekte.

Çok Yakında Güncelleme Gelecek

Android kullanıcılarının uzun zamandır beklediği bu özellik çok yakında hayata geçirilecek. Play Store yetkilileri tarafından net bir tarih belirlenmemiş olsa da bu güncellemenin en kısa sürede Android cihaz kullanıcılarına servis edilmesi bekleniyor. 

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu