Haberler

PKK Yandaşlarından Türk Vatandaşlarına Çirkin Saldırı

Alman gazetelerine ait internet sayfalarında yer alan görüntülerde, Hannover-Langenhagen Havalimanı içerisinde ellerinde pkk paçavraları ile izinsiz gösteri yapan bir grup terör yandaşı, onlara tepki gösteren Türk yolculara sopalarla saldırdılar.

Olayın ardından Hannover polisi tarafından yapılan açıklamada, havalimanında gerçekleşen bu olaya polisin hemen müdahale ettiği ve dağıtmak için biber gazı kullandığı açıklandı. Gerçekleşen gösterinin aslında burada bulunan bir Türk hava yolu şirketine karşı yapıldığı ve kesinlikle polisten izin alınmadığı ifadeleri yer alırken, çıkan olaylarda iki kişinin hafif şekilde yaralandığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Çıkan olaylarda göz altına alınan kişiler hakkında ise mala zarar vermek ve adam yaralamaktan soruşturma başlatıldığı ve yaklaşık olarak 180 kişinin karıştığı kavgaya bağlı olarak İstanbul’a gidecek olan uçağın yarım saat rötarlı hareket ettiği aktarıldı.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu