ListelerOyun Dünyası

Pes 2018’de Hangi Türk Takımları Yer Alacak?

PES 2018’de Türkiye’den 3 takım yer alıyor.

PES 2018'de Türkiye'den 3 takım yer alıyor.

Son yıllarda çıkardığı başarısız sürümler yüzünden oyuncu kitlesinin büyük bir kısmını FIFA’ya kaptıran başarılı oyun geçmişteki başarılarına geri dönmek için çabalamaya devam ediyor. PES 2018’de yer alan Türk takımları resmi olarak açıklandı ve sadece üç Türk takımının yer alacağı oyunda tahmin edebileceğiniz gibi Fenerbahçe SK, Beşiktaş JK ve Galatasaray SK tarımları bulunuyor. 

Daha önce FIFA 2018 tarafından yapılan açıklamada bütün Süper Lig takımlarının yer alacağı bilgisi alınmıştı ve bu sebeple gözler bir kez daha PES’e çevrilmişti. Fakat Konami yine hayranlarını pek şaşırmadı. Bu ülkemize değer verilememesinden mi yoksa Türkiye’de oynanan futbolu mu beğenmiyorlar anlamış değilim. Neyse yine üç büyük takımla oynamaya devam edebilirsiniz.

PES 2018 Çıkış Tarihi

Eğer PES 2018 demosunu oynamak isterseniz 30 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürülecek ve demo sürüm sadece konsollarda yer alacak. PC kullanıcıları PES 2018 demosunu oynayamayacak. 

Oyunun tam sürümü ise 12 Eylül 2017 tarihinde PC ile birlikte PS3, PS4, Xbox One konsollarında indirime sunulacak. Oynanış açısından bir çok geliştirme yaptıklarını belirtseler de bakalım eski ilgisini geri kazanabilecek mi.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu