Gezi RehberiListeler

Pattaya Gece Hayatı: Ünlü Walking Street

Pattaya’nın Gözdesi: Walking Street

Pattaya'nın Gözdesi: Walking Street

Gece hayatının simgesi olan Pattaya şehrinin en ünlü caddesi hiç kuşkusuz ”Walking Street”. Cadde boyunca barlar,  go go barlar, diskolar, canlı müzik, egzotik ortamlar ve eğlence yerleri sıralı. Farklı ülkelerden insanların gelip gece boyu eğlendikleri mekanlar mevcut. Sayıları oldukça fazla olan gay, playboy, ladyboy ve striptizler bulunuyor. Erkek turizmine açık bu yerler, apaçık her ilişkinin yaşandığı ortamlara dönüşüyor. Akşam sokaklar trafiğe kapatılıyor ve eğlence akşam saat 10 gibi başlayıp sabaha kadar devam ediyor. 

Bar Kızlarının Mekanı: Beach Rood

Bar Kızlarının Mekanı: Beach Rood

Gece hayatlarının merkezi olan Pattaya şehri aynı zamanda bar kızlarıyla da ünlüdür. Tayland’ın yoksul ailelerinden gelen kızlar bu şehirde para kazanmanın yollarını buluyor. Genellikle eğitimsiz olan bu kızların birçoğunun ailelerinin isteği ile bu işi yaptıkları biliniyor. Erkekleri farklı yollarla eğlendiriyor ve para karşılığı danslarına ve eğlencelerine eşlik ediyorlar. 

Pattaya’nın Ünlü Gece Kulüpleri

Pattaya'nın Ünlü Gece Kulüpleri

Şehrin en meşhur diskolarını da şöyle özetleyebiliriz: Mixx Kulüp,  Moulin Rogue, İnsomnia, 808 Night Clup, Marin Disko, Airport Kulüp… Daha sayamayacağımız kadar çok gece kulübü. Bu mekanların da kendine özgü özellikleri bulunuyor.  

Pattaya Mixx Kulüp

 Pattaya Mixx Kulüp

Mixx Kulüp, herkesin tercih ettiği mekanların başında yer alıyor. Trance müzikleri çoğunlukta olup dünyaca tanınan ve bilinen DJ’lere ev sahipliği yapıyor.

Pattaya İnsomnia Clup

 Pattaya İnsomnia Clup

İnsomnia Clup, ünlü dansçıları ile pattaya gece hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Pattaya 808 Night Club

 Pattaya 808 Night Club

Genellikle bölge halkının eğlence yeri olan 808 Night doyumsuz partileri ile ünlüdür

Pattaya Marin Disko

 Pattaya Marin Disko

Marin Disko ise her türden insanın gelip eğlenebileceği ekonomik bir yer olarak göze çarpıyor. 

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu