ListelerOyun Dünyası

Oyuncuların Eski Dostu SNES Satışa Çıkıyor

SuperNES Classic, içerisine yüklenmiş 21 oyunla birlikte geliyor. Bu yüzden bile bir süre oyun almaya gerek olmayacaktır. Bu oyunlar arasında Super Mario World, The Legend Of Zelda: A Link to the Past, Star Fox ve piyasaya sürülmemiş Star Fox 2 bulunuyor. Tabi ki konsolun olmazsa olmazı 2 adet de kablolu Super NES Classic joystick de konsolla birlikte veriliyor.

Şu an için görünen o ki,konsolun satışa çıkacağı mağazaların pek çoğunda ayrıntılı bir bilgi bulunmuyor. Resmi Nintendo sayfasında dahi konsolun ne gibi özellikleri sahip olacağı bilgisi yerine “Çok yakında açıklanacak” şeklinde bir ibare bulunmakta.

Amazon, GameStop ve BestBuy gibi sitelere üye olup konuyla ilgili uyarı mesajları almak mümkün. Şu aniçin Best Buy ve GameStop SNES Classic’in fiyatı için 80 dolarlık birücret belirlemiş durumdalar. Ancak ülkemize gelirse fiyatının ne kadar olacağısoru işareti.

SNES Classic’i yurt dışından sipariş etmek isteyenlerin de dikkatli olması gerekiyor. Şu anda cazip fiyatlar üzerinden ön sipariş açmış ve insanları kandırmaya yönelik çalışan pek çok dolandırıcı site mevcut. Bilinen sitelerden satın almak en mantıklısı olacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu