HaberlerTeknoloji

OPPO’dan 3 arka kameralı yeni telefon

Çin’in en büyük telefon üreticilerinden OPPO’ya ait olan yeni bir telefon modeli TENAA’da görüldü. PDBMoo olarak adlandırılan yeni modelde üçlü arka kamera yer alıyor ve 6.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip.

Oppo 3 arka kameralı yeni telefon

 

PDBMoo model numarasına sahip olan telefon ile ilgili OPPO bir paylaşım yapmazken, TENAA‘da telefonun bazı özellikleri ortaya çıktı, burada ortaya çıkan telefonun ön ve arka görüntüsünün yanı sıra bazı teknik özelliklerini de öğrenebiliyoruz.

20:9 oranında 1600×720 piksel çözünürlüğünde ve 6.5 inç büyüklüğünde ekran kullanılan PDBMoo‘nun ön kısmında su damlası çentiği de görülüyor. Yeni modelde 2.3 GHz hızında işlemci ve 4 GB RAM kullanılıyor. Telefonun kamera kısmına gelirsek 8 MP Selfie kamerası, arka kısımda ise 12 MP + 8 MP + 2 MP çözünürlüğünde üç kamera yer alacak. Bütün bunları çalıştırması için ise 4230 mAh batarya kullanılacak.

Orta seviye sınıfında olacağını söyleyebileceğimiz telefon beyaz, siyah, kırmızı ve yeşil olmak üzere dört farklı renkte çıkacak. Çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmayan model OPPO A serisi telefonlar arasında yerini alacak gibi gözüküyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu